Bc. RADEK  KOULA

 

FOTOGRAF a PRODUKČNÍ

PORADCE PRO OBLAST OSOBNÍ a PROFESNÍ IMAGE

Tel. +420 777 121 825

Email: mrimage@seznam.cz

 - absolvent Univerzity J. A. Komenského, obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů

- abslolvent Fotoinstitutu, obor fotograf - fotoreportér

Mám velmi rád práci s lidmi a věřím, že umím dobře porozumět jejich přáním, požadavkům a rád věnuji svůj profesní čas těm, kdo o něj projeví zájem.

Má předchozí praxe a zkušenosti se skládají z personalistiky firemní - služby, obchod, výroba, bankovnictví, logistika a taktéž z práce v personální agentuře. Produkční a organizační práci směřuji především na fotografii a občas audiovizuální díla.

Zájmově se věnuji divadelní tvorbě, herectví, komerční reklamě a dalším projektům ve filmové a televizní produkci. Spolupráce u filmu bývá většinou se zahraničními produkcemi. V televizním prostředí jsem pracoval v pozici scénáristy a reportéra TV Prima. 

Od roku 2004 se zabývám oblastmi osobní a profesní image, konzultacím a poradenské činnosti při pracovním uplatnění (zaměstnání, podnikání) a občasné lektorské praxi s obsahem výše uvedených témat. 

Využívám vydatně své dlouholeté zkušenosti z oboru lidských zdrojů a personalistiky ze státní sféry i firemních praxí (od roku 1998).

Jsem majitelem Salonu a fotoateliéru Mr. IMAGE v Praze. Značka "Mr. IMAGE" vyjadřuje určitý styl, odráží nejen energie do něj vložené, ale také investici mého nadšení pro kreativní obory a podnikání v oboru image a služeb.

Jsem absolventem státní zkoušky a tedy certifikovaným fotografem. Mými učiteli byli výborní a uznávaní odborníci - fotografové Milan Šusta a Kamil Varga. Tím jsem oficiálně ztvrdil svůj dlouholetý zájem o fotografii a navázal na rodinnou tradici. V období první republiky v roce 1924, se po fotograrfickém učení, stala fotografkou také moje babička Anna.

Komunikace, odbornost, image, krása a fotografie - snažíme se plnit Vaše přání a třeba také Vaše sny!  :)

                                                                                                                         Radek Koula