FOTOATELIER Mr. IMAGE

Portréty, stylizovaná fotografie, svatby, slavnostní příležitosti, akty, focení dvojic, rodin, dětí, zvířat a další individuální přání.

Od podzimu 2014 je fotoatelier již součástí prostor salonu.

Např. portrét: Krásně upravené Vás nafotím přímo u nás, v atelieru, který je od roku 2014 již součástí našeho salonu. Můžeme však odjet fotit do zajímavého, třeba i Vámi vybraného prostředí. Styling, vizáž, úprava vlasů a vše potřebné pro kvalitní nafocení vašich snímků bude samozřejmě zajištěno.

Fotografuji klasicky, můžeme však improvizovat, nebo řídit focení přesně dle scénáře a Vašich představ. Každé fotografování je s Vámi předem konzultováno a přizpůsobeno Vám.

Individuální konzultace je potřebná, abychom se seznámili, zjistili Vaše představy a přání.

Fotím v atelieru, v interiérech, ale taktéž ve venkovních scénách, samozřejmě také Vaše zvláštní příležitosti a události na Vámi vybraných místech. Zaměříme se společně na vizáž a styling a postaráme se o to, abyste byli maximálně spokojeni s výslednou fotografií a sami se sebou. 

Nabízím fotografování rodin a dětí, svatební fotografování, fotografování portrétů, osobních fotografií, aktů, reportážních snímků, produktové fotografie, fotografování Vašich zálib.

Fotky jako dárek, formu kalendáře, book pro modelky, modely a agentury, zachycení vašich důležitých okamžiků, fotky pro radost.

Můžete zažít něco nového, kreativního. Poznáte svou osobnost třeba úplně z jiného úhlu pohledu.

 

Budu se těšit nejen na Vás a pohodovou spolupráci, ale hlavně na pěkné živé fotky!

Radek Koula